O kioskach

ManyMany to Kiosk Finansowy, który łączy w sobie szybki i łatwy dostęp do produktu, którego w danej chwili potrzebujesz!


Ubezpieczenia komunikacyjne, pożyczki gotówkowe, doładowania telefonów i kont graczy, paysafecard to tylko niektóre produkty, które otrzymasz od ręki, bez zbędnych formalności i straty czasu. 

Wielofunkcyjne i proste w obsłudze Kioski wyposażone w 22” dotykowy ekran LED, 32” ekran reklamowy LED, czytnik kart, czytnik kodów AZTEC, czytnik CONTACTLESS, skaner oraz kamerę portretującą. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, biometrii i sztucznej inteligencji zapewnia wygodny dostęp do szybkich ubezpieczeń, pożyczek, doładowań oraz paysafecard. Korzystając z kiosku ManyMany możesz być pewny anonimowości i realizacji usługi w ramach jednego procesu zakupowego – bez zbędnych formalności i długiego czas oczekiwania.
Zobacz, jakie to proste! Sprawdź nas!

 

  

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij